Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki

Polanów On-line. Gmina Polanów. Urząd Miejski w Polanowie.

Polanowska Wyprawka - dla dzieci urodzonych w 2022 roku

Burmistrz Polanowa wprowadza dedykowaną nowo narodzonym mieszkańcom akcję promocyjną „Polanowska Wyprawka”. Każde dziecko urodzone od 1 stycznia 2022 r. otrzyma od niego upominek, który będzie nie tylko wyrazem symbolicznego powitania dziecka w naszej społeczności, ale i też sposobem na budowanie więzi między gminą a jej mieszkańcami już od przysłowiowej „kołyski”.

Polanowska Wyprawka - dla dzieci urodzonych w 2022 roku

Narodziny dziecka to bardzo ważna chwila dla naszego samorządu, szczególnie kiedy rodzice wiążą z gminą przyszłość swoją i swoich dzieci. Polanowskie władze nieustannie dokładają wszelkich starań, aby budować tu miejsce atrakcyjne do zamieszkania i założenia rodziny. Bogata oferta kulturalno-sportowa, edukacyjna oraz ciągła rozbudowa oddziałów przedszkolnych i miejsc w żłobku to inwestycja w wychowanie przyszłego pokolenia mieszkańców Gminy Polanów.

„Chcę osobiście powitać wszystkie nowo narodzone w gminie Polanów dzieci, ponieważ to właśnie one w przyszłości będą rozwijać i troszczyć się o miasto i gminę Polanów”. – powiedział Burmistrz Polanowa Grzegorz Lipski.

Wraz z listem powitalnym dzieci otrzymają zestaw tekstyliów, tj. kocyk i body. Wszystko opatrzone oficjalnym znakiem graficznym: Gmina Polanów Góry Północy.

Aby otrzymać „Polanowską Wyprawkę” wystarczy być szczęśliwym rodzicem maluszka, który urodził się w roku 2022, jest mieszkańcem naszej gminy oraz złożyć w Urzędzie Miejskim w Polanowie poprawnie wypełniony wniosek.

Szczegółowe zasady przyznawania „Polanowskiej Wyprawki” określone zostały w Regulaminie akcji, (załąćzniku do pobrania na dole strony).

Wszelkich informacji udziela Inspektor ds. promocji gminy tel. 94 348 0741.

Akcję promocyjną wspiera radna Rady Miejskiej w Polanowie Dorota Wójcicka-Popowicz. (na zdjęciu wraz z Burmistrzem Polanowa Grzegorzem Lipskim)


Burmistrz Polanowa Grzegorz Lipski oraz Radna Rady Miejskiej w Polanowie Dorota Wójcicka-Popowicz


Polarowy kocyk z nadrukowanymi logotypami Gminy Polanów


Body niemowlęce z nadrukowanym logotypem Gminy Polanów

 

Załączniki
NazwaAutorData publikacji
Zarządzenie-Burmistrza-Polanowa-ws_Polanowskiej -WyprawkiBurmistrz Polanowa Grzegorz Lipski2022-02-04 14:53:50
Regulamin akcji promocyjnej Polanowska Wyprawka - Zalacznik nr 1 do Zarządzenia-1Agnieszka Kaczka2022-02-04 14:54:29
Wniosek o wydanie Polanowskiej Wyprawki - Załącznik nr 1 do Regulaminu-2Agnieszka Kaczka2022-02-04 14:56:22
Metadane dokumentu
Data publikacji / aktualizacjiAutor / OpublikowałNarzędzia
2022-01-28 12:37:34 2024-05-23 13:28:15 Agnieszka Kaczka Agnieszka Kaczka
Logo dla senioraLogo dla rodzinyLogo promocyjneLogo pomocowe