Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki

Polanów On-line. Gmina Polanów. Urząd Miejski w Polanowie.

Zestawy komputerowe za pierwsze miejsce w konkursie Prezesa GUSu

17 lutego 2020 r. Burmistrz Polanowa Grzegorz Lipski oraz Kierownik Referatu Ochrony Środowiska, Rolnictwa I Leśnictwa Justyna Plucińska odebrali nagrody za pierwsze miejsce w Konkursie Prezesa GUS na gminę o najwyższym odsetku spisanych gospodarstw rolnych w kanale samospisu.

Zestawy komputerowe za pierwsze miejsce w konkursie Prezesa GUSu

Celem Konkursu było włączenie gmin do aktywnego promowania idei samospisu w trakcie trwania Powszechnego Spisu Rolnego 2020, m.in. poprzez działania promocyjne PSR 2020, jego propagowanie i zwiększanie świadomości obywateli o obowiązku spisowym. Do konkursu przystąpiło blisko 1100 gmin!

Zestawy, zawierające sprzęt komputerowy i atrakcyjne akcesoria, laureatom wręczyła dyrektor Urzędu Statystycznego w Szczecinie Małgorzata Wegner. 

Zdobycie zaszczytnego, pierwszego miejsce, jak podkreśla Burmistrz, było możliwe dzięki ogromnej determinacji i zaangażowaniu pracowników gminnego biura spisowego w Polanowie. Za ich pozytywną postawę w aktywnym promowaniu idei samospisu podczas Powszechnego Spisu Rolnego 2020, składamy serdeczne gratulacje i podziękowania.

Metadane dokumentu
Data publikacji / aktualizacjiAutor / OpublikowałNarzędzia
2021-02-22 14:36:00 2021-02-22 14:36:54 Agnieszka Kaczka Agnieszka Kaczka
Logo RolnictwoLogo ŚrodowiskoLogo EkologiaLogo Koło Gospodyń Wiejskich
przejdź do góry strony