Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki

Polanów On-line. Gmina Polanów. Urząd Miejski w Polanowie.

Trwa usuwanie azbestu na terenie gminy Polanów

Na terenie Gminy Polanów trwają prace związane z odbiorem wyrobów zawierających azbest. Prace są wykonywane w ramach realizacji „Programu usuwania wyrobów zawierających azbest  dla miasta i gminy Polanów na lata 20010-2032”. 

Trwa usuwanie azbestu na terenie gminy Polanów

Na ten cel Gmina Polanów uzyskała dotację  z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie w wysokości 18 422,20 zł. W ramach tej pomocy z nieruchomości  Naszych mieszkańców zostanie  odebrane ponad 49 ton zgromadzonych płyt azbestowych.

Na terenie Gminy Polanów  wyroby azbestowe usuwa firma: Usługowo-Handlowa Anna Żmuda-Trzebiatowska, ul. Dworcowa 6, 77-200 Miastko. Wykonawca został wyłoniony w wyniku procedury udzielenia zamówienia publicznego.
Do całkowitego pozbycia się tego niebezpiecznego materiału z całego terenu gminy jest jeszcze długa droga. Przypominamy, że zapisy mieszkańców chętnych na zmianę pokrycia dachowego odbywają się w trybie ciągłym.
Szczegółowe informacje dotyczące realizacji prac związanych z usuwaniem azbestu można uzyskać kontaktując się telefonicznie z Referatem Geodezji, Gospodarki Nieruchomościami, Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa, UM w Polanowie, tel. 94 3480783. 

Metadane dokumentu
Data publikacji / aktualizacjiAutor / OpublikowałNarzędzia
2020-09-10 13:56:17 2020-09-16 00:10:17 Justyna Plucińska Agnieszka Kaczka
Logo RolnictwoLogo ŚrodowiskoLogo EkologiaLogo Koło Gospodyń Wiejskich
przejdź do góry strony