Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki

Polanów On-line. Gmina Polanów. Urząd Miejski w Polanowie.

Zapraszamy na Polanowski Bieg Niepodległości 2020 online

Od poniedziałku 9 listopada 2020 r. w Urzędzie Miejskim w Polanowie będzie można odebrać pakiet startowy, zawierający koszulkę z nadrukiem grafiki Polanowski Bieg Niepodległości oraz pamiątkowy medal uczestnictwa.

Zapraszamy na Polanowski Bieg Niepodległości 2020 online

Burmistrz Polanowa serdecznie zaprasza mieszkańcow gminy Polanów oraz sympatyków Polanowa do uczestnictwa w tegorocznej, nieco innej od poprzedniej edycji Polanowskiego Biegu Niepodległości. Poniżej Regulamin Biegu.

I.    CELE IMPREZY:

 1. Popularyzacja i upowszechnianie biegania jako najprostszej formy ruchu.
 2. Kontynuacja corocznej imprezy biegowej
 3. Promocja aktywności wykonywanej indywidualnie w czasie pandemii.

II. PATRONAT HONOROWY
Patronat Honorowy nad Biegiem sprawuje Burmistrz Polanowa Grzegorz Lipski

III. ORGANIZATOR:

 1. Stowarzyszenie Łączy nas Polanów
 2. Urząd Miejski w Polanowie

IV. TERMIN i MIEJSCE:

 1.  Bieg odbędzie się w dniach od 9 listopada 2020 r. do 16 listopada 2020 r. Bieg będzie odbywał się w formule online, co oznacza, że każdy uczestnik może pobiec jedną z wyznaczonych przez nas tras lub sam wyznacza sobie trasę i datę, przy uwzględnieniu w/w ram czasowych (9-16.11.2020 r.) następnie przesyła (do 17 listopada 2020 r.) relację fotograficzną lub wideo z Biegu o czym mowa w punkcie V.
 2. Bieg Niepodległości odbędzie się na dwóch dystansach określonych przez Organizatorów. Zarówno trasy, jak 
 3. i dystanse nie są obligatoryjne i uczestnik może samodzielnie ustalić sobie trasę i jej długość pod warunkiem, że będzie ona przebiegała na terenie Gminy Polanów.
 4. Uczestnictwo w biegu jest dobrowolne.
 5. Maksymalna ilość uczestników biegnących razem nie może przekroczyć 5 osób. Należy przy tym zachować wszelkie środki ostrożności wynikające z sanitarnych obostrzeń w związku z pandemia koronawirusa.

V.  WARUNKI UCZESTNICTWA

 1. Uczestnikiem Polanowskiego Biegu Niepodległości może być każdy mieszkaniec lub przyjaciel gminy Polanów.
 2. Dla uczestników przygotowane zostały pakiety startowe zawierające koszulkę z nadrukiem graficznym Polanowski Bieg Niepodległości oraz medal uczestnictwa. Uczestnik, który odbierze pakiet zobowiązuje się wystartować w Biegu w koszulce i z medalem. 
 3. Pakiety startowe można odbierać od poniedziałku 9 listopada 2020 r. w Urzędzie Miejskim w Polanowie (wejście B od podwórza).
 4. Uczestnik Biegu zobowiązuje się przesłać do Organizatora zdjęcia (3-4 sztuki) lub pliki video relacjonujące Bieg (max. 3 minuty) do dnia 17 listopada 2020 r. na adres e-mail: a.kaczka@polanow.eu.
 5. W przypadku dodatkowych pytań dotyczących Biegu Organizatorzy proszą o kontakt pod nr tel. 508214070.

VI. NAGRODY

 1. Tegoroczna edycja Polanowskiego Biegu Niepodległości nie będzie miała charakteru wyścigu i sportowej rywalizacji, toteż Organizatorzy nie przewidują nagród za zajęcie I-III miejsc.
 2. Każdy uczestnik Biegu otrzyma pamiątkowy medal.
 3.  Uczestnik Biegu po przesłaniu i wyrażeniu zgody na publikację zdjęć w internecie otrzyma pamiątkowy kubek z logo gminy Polanów Góry Północy.
 4. Organizator przewiduje natomiast dodatkowe nagrody niespodzianki dla autorów najciekawszych zdjęć z Biegu, które zostaną przesłane i opublikowane na stronie internetowej i fanpagu Facebook. 

 

Metadane dokumentu
Data publikacji / aktualizacjiAutor / OpublikowałNarzędzia
2020-11-06 12:34:17 2020-11-16 13:09:09 Agnieszka Kaczka Agnieszka Kaczka
przejdź do góry strony