Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki

Polanów On-line. Gmina Polanów. Urząd Miejski w Polanowie.

Zapraszamy do udziału w akcji Sprzątanie Świata 2022

Gmina Polanów z przyjemnością zaprasza do udziału w kampanii na rzecz poprawy stanu środowiska „Sprzątanie Świata 2022”. Tegoroczna akcja rusza pod hasłem „Wszystkie śmieci są Nasze".

W naszej gminie sprzątanie przeprowadzone będzie w dniach 16 - 26 września 2022 r.

Zorganizowane grupy (sołectwa, szkoły, osiedla lub inne grupy mieszkańców naszej gminy), które chcą wziąć udział w akcji, prosimy o zgłoszenie uczestnictwa za pomocą formularza (druk w załączeniu), który należy przesłać na adres e-mail r.klafetka@polanow.eu lub dostarczyć osobiście przy okazji odbioru worków.

Koordynatorem akcji jest Referat Geodezji, Gospodarki Nieruchomościami, Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa.

Urząd Miejski Polanowie przekaże nieodpłatnie biorącym udział w akcji worki foliowe i rękawice jednorazowe, które można odbierać od 16 września do 23 września br. w pokoju nr 14 blok B (ul. Wolności 4). 
Prosimy, aby osoby opiekunowie grup zadbały o pełne bezpieczeństwo wszystkich uczestników sprzątania.

Zwracamy się również z prośbą o wykonanie fotorelacji ze sprzątania swoich Małych Ojczyzn i udostępnienia zdjęć, dzięki którym podsumujemy akcję na stronie internetowej Urzędu, profilu Facebook i w kolejnym wydaniu Polanowskich Wiadomości Samorządowych.

Po zakończeniu sprzątania każda grupa otrzyma od Koordynatora upominek w postaci 200 cebulek krokusów, którymi można upiększyć swoje miejscowości.

Załączniki
NazwaAutorData publikacji
Zgłoszenie udziału w akcji Sprzątanie Świata 20222022-09-15 12:36:58
Metadane dokumentu
Data publikacji / aktualizacjiAutor / OpublikowałNarzędzia
2022-09-15 12:35:47 2022-10-03 12:48:18 Justyna Plucińska Agnieszka Kaczka
przejdź do góry strony