Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki

Polanów On-line. Gmina Polanów. Urząd Miejski w Polanowie.

Zakup wyposażenia rekreacyjnego na potrzeby siłowni fitness i boiska sportowego

MKS GRYF Polanów podjął się kolejnej realizacji projektu współfinansowanego ze środków unijnych pn. „Zakup wyposażenia rekreacyjnego na potrzeby siłowni fitness i boiska sportowego”  Programu Operacyjnego „Rybactwo i Morze”

Darłowska Lokalna Grupa  Rybacka pozytywnie oceniła złożony przez KLUB wniosek o dofinansowanie i przyznała dotację w wysokości 78 240,00 zł. Dotacja została przeznaczona na zakup nowoczesnego, profesjonalnego wyposażenia fitness  m.in. ATLAS 12-stanowiskowy, bieżnia, ławki do wyciskania, modlitewnik, sztangi oraz wyposażenia sportowego na boisko ORLIK (m.in. bramki, piłki, wózek do malowania linii). A wszystko po to aby promować aktywny tryb życia i zachęcać do aktywności fizycznej. W grudniu br. sala fitness przy Gradowym Wzgórzu została doposażona. 
Jak pokazują to decyzje Zarządu Gryfa, klub działa nie tylko w obszarze organizacji zajęć piłki nożnej. Jest to kolejny projekt, którego odbiorcami będą mieszkańcy gminy. To dobry przykład realizacji działań na rzecz rozwoju infrastruktury społecznej. Brawo! 
Dla przypomnienia, w 2023 r. GRYF zakończył i pozytywnie rozliczył projekt unijny o wartości ponad 300 tys., w ramach którego wyremontowano schody przy ul. Mariańskie Wzgórze oraz zakupiono rowery wodne.

Galeria
Metadane dokumentu
Data publikacji / aktualizacjiAutor / OpublikowałNarzędzia
2023-12-27 12:42:47 2023-12-27 13:04:45 Joanna Jerejska Agnieszka Kaczka