Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki

Polanów On-line. Gmina Polanów. Urząd Miejski w Polanowie.

Umowy na Granty Sołeckie 2020 podpisane

Wizyta Wicemarszałka Województwa Zachodniopomorskiego Tomasza Sobieraja w naszym Urzędzie to zawsze zwiastun dobrych wiadomości. W piątek 31 lipca 2020 r. w jego obecności zostały dopełnione formalności związane z pozyskanymi grantami sołeckimi z budżetu województwa zachodniopomorskiego dedykowanymi obszarom wiejskim.

Umowy na Granty Sołeckie 2020 podpisane

Projekty inwestycyjne przeprowadzone będą w Kościernicy, Garbnie i Świerczynie. Z przyznanego dofinansowania powstaną nowe place zabaw, składające się m.in. z karuzeli, podwójnej huśtawki, huśtawki wagowej, bujaków i stojaków na rowery. Każda z miejscowość na ten cel otrzyma 10 tys. zł, pozostałe koszty pokryje Gmina Polanów.
Podczas spotkania podpisano również umowę na poprawę i modernizację infrastruktury sportowej. Dzięki temu sportowo-rekreacyjna oferta gminy Polanów już wkrótce zostanie poszerzona o nową profesjonalną strefę do ćwiczeń Street Workout, która powstanie przy Gradowym Wzgórzu.
W spotkaniu uczestniczyli Burmistrz Polanowa Grzegorz Lipski, Zastępca Burmistrza Piotr Górniak, Przewodniczący Rady Miejskiej w Polanowie Józef Wilk, Skarbnik Gminy Polanów Marta Kleinszmid, inspektor ds. promocji i pozyskiwania funduszy Joanna Siwiecka, radni Rady Miejskiej: Maria Pokorska i Andrzej Ryłyk, Sołtys sołectwa Kościernica Katarzyna Litwin oraz Sołtys sołectwa Świerczyna Elżbieta Pawłowska.

Galeria
Metadane dokumentu
Data publikacji / aktualizacjiAutor / OpublikowałNarzędzia
2020-08-03 09:38:53 2020-08-03 09:56:31 Agnieszka Kaczka Agnieszka Kaczka
przejdź do góry strony