Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki

Polanów On-line. Gmina Polanów. Urząd Miejski w Polanowie.

SzydełkoweLOVE

Mimo utrudnień związanych z epidemią nasi dzielni seniorzy nie poddają się i realizują małą inicjatywę pt. "SzydełkoweLOVE" w bibliotece w Polanowie oraz indywidualnie w domach. 

Rękodzieła jakie wychodzą spod rąk naszych seniorów zapierają dech w piersiach i działają na wyobraźnię, a często przenoszą nas do lat młodości przywołując wspomnienia. 

Już niedługo Panie przedstawią szerszej publiczności efekty swojej pracy podczas organizowanej wystawy rękodzieła, która będzie miała miejsce się w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Polanów. Szczegóły w krótce.

„Cieszę się, że  udało się po raz kolejny zdobyć środki finansowe na małą inicjatywę kierowaną do naszych seniorów celem realizacji przez nich pięknej pasji zakorzenionej kulturowo i promocji aktywności społecznej.  Dziękuję za ogromne zaangażowanie w projekt naszych Paniom z Koła Gospodyń Wiejskich w Polanowie oraz Bibliotece w Polanowie, która świetnie sprawdza się jako partner. Podziekowania za pomoc w realizacji prokektu kieruję również w strone Burmistrza Polanowa i pracowników Urzędu.” - Bogdan Liberra przedstawiciel Stowarzyszenia Łączy Nas Polanów, które uzyskało dotację z Programu Społecznik 2019-2021 - Program Marszałkowski.

#KARRSA, #ProgramSpołecznik, #Społecznik, #PomorzeZachodnie

Galeria
Metadane dokumentu
Data publikacji / aktualizacjiAutor / OpublikowałNarzędzia
2021-04-21 14:37:54 2021-04-23 10:26:39 Joanna Siwiecka Agnieszka Kaczka
przejdź do góry strony