Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki

Polanów On-line. Gmina Polanów. Urząd Miejski w Polanowie.

Spotkanie Burmistrza z Kołami Gospodyń Wiejskich

W poniedziałek, 13 września, w sali posiedzeń Urzędu Miejskiego odbyło się spotkanie Burmistrza Polanowa Grzegorza Lipskiego z przedstawicielami najaktywniejszych Kół Gospodyń Wiejskich działających na terenie gminy.

Burmistrz podziękował za współpracę i pomoc przy organizacji różnych wydarzeń kulturalnych, które odbyły się w ostatnim czasie. Największe uznanie dotyczyło zaangażowania i godnego reprezentowania Gminy Polanów podczas ogólnopolskiego święta plonów „Wdzięczni Polskiej Wsi" w Bobolicach, a także udziału w Pikniku Rolniczym w Polanowie i XXXIII Barzkowickich Targach Rolnych AGRO POMERANIA 2021.

Burmistrz w ramach podziękowań wręczył przedstawiecielom Kół bony o wartości 1000 zł, wyrażając jednocześnie nadzieję, że środowisko gospodyń wiejskich będzie się integrować i zacieśniać współpracę pomiędzy sobą i sołectwami. Podziękowania otrzymały Koła Gospodyń Wiejskich z Gołogóry, Żydowa, Jacinek wraz z Sołectwem, Nacławia, Rekowa, Rzeczycy Wielkiej wraz z Sołectwem, Wielinia oraz sołectwo Krytno.

W spotkaniu uczestniczyli również Przewodniczący Rady Miejskiej w Polanowie Józef Wilk, Zasępca Burmistrza Piotr Górniak, Skarbnik Gminy Marta Kleinszmid oraz Dyrektor Polanowskiego Ośrodka Kultury i Sportu Wiesław Lebioda.

Metadane dokumentu
Data publikacji / aktualizacjiAutor / OpublikowałNarzędzia
2021-09-22 08:46:39 2021-09-29 15:16:51 Agnieszka Kaczka Agnieszka Kaczka
przejdź do góry strony