Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki

Polanów On-line. Gmina Polanów. Urząd Miejski w Polanowie.

Rachmistrzowie telefoniczni rozpoczną pracę od 4 maja 2021 r.

Szanowni Państwo, uprzejmie przypominamy wszystkim mieszkańcom gminy Polanów, że od 1 kwietnia 2021 r. na terenie całego kraju odbywa się Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań NSP 2021.

Podstawową, obowiązkową metodą udziału w NSP 2021 jest samospis internetowy (od 01 kwietnia 2021 r.), który polega na samodzielnym wypełnieniu na komputerze lub na urządzeniu mobilnym formularza spisowego, dostępnego na oficjalnej stronie Głównego Urzędu Statystycznego pod adresem spis.gov.pl.

Dla Państwa bezpieczeństwa umożliwiono telefoniczny „Spis na żądanie”. Osoby nieposiadające dostępu do internetu mogą dokonac samospisu dzwoniąc na infolinię spisową pod numer telefonu 22 279 99 99 od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00.

Z osobami, które nie spiszą się samodzielnie przez Internet lub infolinię do 3 maja, dopiero od 4 maja br. sukcesywnie będą  kontaktować się rachmistrzowie, aby zrealizować spis w formie wywiadu telefonicznego. Do przeprowadzenia NSP na terenie Gminy Polanów przydzielonych zostało czterech rachmistrzów. Przestrzegamy, aby  zachować czujność i przed wskazanym terminem nie udzielać  żadnych informacji objętych spisem, a wszelkie przypadki oszustów telefonicznych podających się za rachmistrzów, zgłaszać na policję.

WAŻNE! w spisie powszechnym na pewno nie będzie pytań o zarobki, majątek, numer konta, PIN do karty czy dane logowania do bankowości internetowej.
Zachęcamy Państwa do udziału w spisie, pomoc osobom starszym i niepełnosprawnym w swoim otoczeniu, jak również do włączenia się w rozpowszechnianie informacji o NSP 2021 i przekazywanie informacji swoim najbliższym, oczywiście w sposób nienarażający Państwa zdrowia i bezpieczeństwa.
Spiszmy się, bo LICZYMY SIĘ DLA POLSKI!

Metadane dokumentu
Data publikacji / aktualizacjiAutor / OpublikowałNarzędzia
2021-04-15 12:51:18 2021-04-16 09:05:06 Roksana Gryciuk Agnieszka Kaczka
przejdź do góry strony