Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki

Polanów On-line. Gmina Polanów. Urząd Miejski w Polanowie.

Przy świetlicy wiejskiej w Żydowie powstał nowy chodnik, schody i ogrodzenie

Gmina Polanów  jest jednym z laureatów V edycji programu „WzMOCnij swoje otoczenie”. Dzięki przyznanemu przez Polskie Sieci Elektroenergetyczne grantowi w Żydowie powstał nowy chodnik, schody z poręczą oraz został ogrodzony teren rekreacyjny wokół świetlicy, placu zabaw i boiska.

Realizacja projektu przyczyniła się znacznie do  wzmocnienia bezpieczeństwa dzieci i mieszkańców sołectwa Żydowo podczas imprez plenerowych i zawodów sportowych.

Program „WzMOCnij swoje otoczenie” to ogólnopolski program grantowy realizowany przez Polskie Sieci Elektroenergetyczne, skierowany do samorządów i ich jednostek – np. przedszkoli, szkół, bibliotek, czy ośrodków pomocy społecznej, oraz do organizacji pozarządowych, które chcą wprowadzać ważne i długotrwałe zmiany w swoim otoczeniu w jednym z ośmiu następujących obszarów: aktywność fizyczna, bezpieczeństwo, edukacja, ochrona zwierząt, rozwój wspólnej przestrzeni publicznej, środowisko naturalne, zdrowie i inne inicjatywy mieszczące się w celach programu.

Dodatkowe informacje o programie można znaleźć na stronie www.wzmocnijotoczenie.pl oraz www.energetycznykompas.pl

Galeria
Metadane dokumentu
Data publikacji / aktualizacjiAutor / OpublikowałNarzędzia
2023-10-03 08:40:54 2023-10-03 08:54:39 Joanna Sominka-Klóziak Agnieszka Kaczka
przejdź do góry strony