Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki

Polanów On-line. Gmina Polanów. Urząd Miejski w Polanowie.

Pożegnanie Ks. Marka Roskowińskiego

XV Festyn Parafialny w Polanowie, który miał miejsce w niedzielę 18 sierpnia 2019 r. stał się również okazją do pożegnania ks. Wikariusza Marka Roskowińskiego, który opuszcza polanowską parafię i rozpoczyna posługę w Połczynie Zdroju. 

Pożegnanie Ks. Marka Roskowińskiego

Doceniając dotychczasowe zaangażowanie i pracę na rzecz dzieci i młodzieży, Prezes Towarzystwa Przyjaciół Dzieci Oddziału Okręgowego w Koszalinie Henryk Zabrocki odznaczył ks. Marka Odznaką Specjalną "Przyjaciel Dziecka". Podziękowania za 5-letnią posługę kapłańską oraz aktywą działalność społeczną w gminie Polanów złożył również w imieniu swoim i polanowskiego Samorządu Burmistrz Polanowa Grzegorz Lipski, życząc ks. Markowi szczęścia i ludzkiej życzliwości w nowej parafii.

Przypominamy, że ks. Marek Roskowiński, podczas Samorządowego Spotkania Noworocznego w styczniu br., otrzymał Gryfa Ziemi Polanowskiej, który jest najważniejszym wyróżnieniem osób mających największy wpływ na rozwój Miasta i Gminy Polanów https://polanow.pl/aktualnosci/gryfy-ziemi-polanowskiej-przyznane

Galeria
Metadane dokumentu
Data publikacji / aktualizacjiAutor / OpublikowałNarzędzia
2019-08-20 15:19:57 2019-08-20 22:06:00 Agnieszka Kaczka Agnieszka Kaczka
przejdź do góry strony