Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki

Polanów On-line. Gmina Polanów. Urząd Miejski w Polanowie.

Polanowski Bieg Niepodległości 2020 online

Kolejne obostrzenia wprowadzone przez rząd w związku z pandemią koronawirusa zniweczyły od dawna planowany Polanowski Bieg Niepodległości. Organizatorzy biegu tj. Burmistrz Polanowa oraz Stowarzyszenie Łączy nas Polanów podjęli jednak decyzję o podtrzymaniu tej pięknej tradycji, tylko w zmienionej formule.

Polanowski Bieg Niepodległości 2020

Mimo że biegacze nie wystartują razem i razem nie będą świętować na placu mety, będą mieli okazję uczcić kolejną rocznicę odzyskania niepodległości w sportowym duchu.

Niebawem zostaną wyznaczone dwie trasy biegu w Polanowie, do indywidualnego pokonania w dowolnie wybranym przez uczestnika dniu i porze, w terminie od 9 do 16 listopada 2020 r. Wyznaczona trasa nie będzie jednak obligatoryjna, uczestnik może wyznaczyć sobie trasę samodzielnie, pod warunkiem, że będzie ona biegła w gminie Polanów. Długość trasy dostosowana do własnych możliwości i predyspozycji fizycznych.

Dla mieszkańców gminy Polanów, chcących w ten sposób uczcić Narodowe Święto Niepodległości przygotowano koszulki z grafiką Polanowskiego Biegu Niepodległości w barwach narodowych w czerwieni i bieli oraz pamiątkowy medal uczestnictwa. Zestaw startowy będzie można odebrać w Urzędzie Miejskim w Polanowie od dnia 9 listopada 2020 r. (wejście B-w podwórzy). Wizyta w Urzędzie wymaga zachowania wszelkich środków bezpieczeństwa: dezynfekcja dłoni, przysłonięte usta i nos oraz zachowanie dystansu społecznego.

Uczestnicy biegu, którzy prześlą do Organizatora zdjęcia lub filmy z pokonanej trasy wraz ze zgodą na publikację otrzymają limitowany kubek z logotypem Polanowa: Polanów Góry Północy.

Organizatorzy przewidują dla uczestników Biegu jeszcze kilka niespodzianek, o czym wkrótce będziemy informowali.

Organizatorzy: Burmistrz Polanowa, Stowarzyszenie Łączy Nas Polanów.

Stowarzyszenie Łączy nas Polanów na ten cel otrzymało środki finansowe z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego w ramach Programu Społecznik na lata 2019-2021 w wysokości 4000 zł. 

#PomorzeZachodnie, #społecznik, #ProgramSpołecznik, #KARR

Logotyp Pomorze Zachodnie i Karr  wraz z informację, że dofinansowano ze srodków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego

Metadane dokumentu
Data publikacji / aktualizacjiAutor / OpublikowałNarzędzia
2020-10-28 08:45:26 2020-11-16 13:09:22 Agnieszka Kaczka Agnieszka Kaczka
przejdź do góry strony