Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki

Polanów On-line. Gmina Polanów. Urząd Miejski w Polanowie.

Podsumowanie projektu SzydełkoweLOVE

Zachęcamy Państwa do odwiedzenia wystawy „SzedełkoweLOVE”, która jest podsumowaniem kilku miesięcznej pracy wielu zdolnych mieszkanek Polanowa. Wystawa ma miejsce w Bibliotece w Polanowie i powstała w wyniku realizacji warsztatów. 

Inspiracją do stworzenia warsztatów „SzydełkoweLOVE” były spotkania koła szydełkowego, a które zapoczątkowała kilka lat temu pani Helena Szymczyk. 
Warsztaty to nie tylko dzierganie, ale to chęć bycia ze sobą, chęć poczucia przynależności, realizacji wspólnych pasji, wymiany doświadczeń przy wspólnej kawie. Szczególnie ważne jest podtrzymywanie  interakcji między ludźmi, niestety w okresie pandemii  jest to znacząco utrudnione. Mimo obostrzeń zdecydowało się na realizację inicjatywy, która była możliwa dzięki ogromnemu zaangażowaniu Koła Gospodyń Wiejskich w Polanowie, a którego przewodnicząca pani  Grażyna Knut świetnie sprawdziła się w roli lidera projektu.
Inicjatywa pokazała jak ważne są kontakty miedzy ludzkie, jak ważna jest współpraca różnych instytucji aby osiągnąć wspólny cel i realizować pasje. Projekt tego typu integruje i buduje naszą wspólną tożsamość kulturową! Dlatego też zachęcamy Państwa do zwiedzenia pełnej inspiracji wystawy.  

Kwota dotacji: 4 tyś
Realizator: Stowarzyszenie Łączy Nas Polanów 
Partnerzy projektu: Koło Gospodyń Wiejskich w Polanowie, Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Polanowie,   Urząd Miejski w Polanowie, koło szydełkowe przy bibliotece.    

Projekt „SzydełkoweLOVE” finansowany z Programu Społecznik 2019 – 2021 Program Marszałkowski. 

#KARRSA, #ProgramSpołecznik, #Społecznik, #PomorzeZachodnie
 

Galeria
Metadane dokumentu
Data publikacji / aktualizacjiAutor / OpublikowałNarzędzia
2021-04-29 20:40:58 2021-04-29 21:28:50 Joanna Siwiecka Agnieszka Kaczka
przejdź do góry strony