Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki

Polanów On-line. Gmina Polanów. Urząd Miejski w Polanowie.

Podsumowanie Polanowskiego Biegu Niepodległości 2020

Kolejny Polanowski Bieg Niepodległości przeszedł do historii. Tegoroczną edycję, choć odbyła się w cieniu koronawirusa, można zaliczyć do udanych. Obostrzenia sanitarno-epidemiologiczne wykluczyły możliwość przeprowadzenia Biegu w formie tradycyjnej, niemniej jednak przyjęta przez Organizatorów nowa formuła on-line znalazła wielu sympatyków.

Udział mógł wziąć każdy, a jedynym warunkiem było wykonanie Biegu na trasie wiodącej przez teren gminy Polanów, w dowolnym dniu w terminie od 9 do 16 listopada 2020 r. Uczestnicy mogli skorzystać z dwóch wyznaczonych tras w Polanowie lub wyznaczyć własną, dostosowaną do swoich możliwości i predyspozycji. Druga opcja zdecydowanie bardziej przypadła do gustu. Zarówno biegaczy, jak i zwolenników nordic walking można było spotkać w okolicach m.in.: Polanowa, Żydowa, Garbna, Nacławia, Gołogóry, Krytna, w charakterystycznych białych i czerwonych koszulkach z grafiką promującą Bieg.

Organizatorem tegorocznego Polanowskiego Biegu Niepodległości pod patronatem Burmistrza Polanowa był Urząd Miejski w Polanowie oraz Stowarzyszenie Łączy nas Polanów, które na ten cel otrzymało środki finansowe z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego w ramach Programu Społecznik na lata 2019-2021 w wysokości 4000 zł. 

#PomorzeZachodnie, #społecznik, #ProgramSpołecznik, #KARR

Dofinansowano ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego

 

Zdjęcia wykorzystane w fotogalerii zostały udostępnione przez uczestników Biegu

Galeria
Metadane dokumentu
Data publikacji / aktualizacjiAutor / OpublikowałNarzędzia
2020-11-24 11:03:56 2020-12-06 16:15:43 Agnieszka Kaczka Agnieszka Kaczka
przejdź do góry strony