Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki

Polanów On-line. Gmina Polanów. Urząd Miejski w Polanowie.

Piknik Rodzinno-Profilaktyczny Czas dla Rodziny

Zorganizowany po raz pierwszy Piknik Rodzinno-Profilaktyczny „Czas dla Rodziny” przyciągnął tłumy mieszkańców gminy Polanów. W niedzielne popołudnie, 1 września 2019 r. całe rodziny spędziły dzień w Parku Miejskim, korzystając z wielu zaproponowanych atrakcji.

Piknik Rodzinno-Profilaktyczny Czas dla Rodziny

Można było wziąć udział w licznych konkursach z nagrodami, uczestniczyć w zabawach prowadzonych przez animatora, podziwiać występy wokalne i prezentacje taneczne grup przedszkolaków. Dzieci ponadto mogły bardzo aktywnie pożegnać ostatni dzień wakacji na rozstawionych w parku dmuchańcach, kulach wodnych czy trampolinach, skosztować waty cukrowej czy też wziąć udział w „plenerze malarskim” w specjalnie do tego przygotowanej strefie. Zadbano o poczęstunek dla każdego.

Mimo iż imprezę zakończyło przed czasem nagłe załamanie pogody, pozostanie ona na pewno na długo w pamięci uczestników i będzie doskonałą zapowiedzią przyszłorocznej edycji, którą organizatorzy planują już dziś.

Piknik odbył się dzięki współpracy Burmistrza Polanowa, Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Polanowie, Przedszkola Gminnego w Polanowie oraz Pełnomocnika Burmistrza ds. Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i innych uzależnień.

Galeria
Metadane dokumentu
Data publikacji / aktualizacjiAutor / OpublikowałNarzędzia
2019-09-02 14:24:08 2019-09-13 14:35:41 Agnieszka Kaczka Agnieszka Kaczka
przejdź do góry strony