Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki

Polanów On-line. Gmina Polanów. Urząd Miejski w Polanowie.

Oświatowy protest na rzecz lepszej szkoły

W gminie Polanów, podobnie jak w całej Polsce, od 8 kwietnia 2019r. trwa strajk nauczycieli. Akcję protestacyjną podjęli nauczyciele Zespołu Szkół Publicznych w Polanowie oraz Szkół Podstawowych w Bukowie i Żydowie.
Burmistrz Polanowa Pan Grzegorz Lipski spotkał się z Komitetem Strajkowym, w czasie którego wyraził swój solidaryzm i poparcie dla postulatów protestujących, które dotyczą lepszej szkoły i godziwych wynagrodzeń.

Oświatowy protest na rzecz lepszej szkoły

Na czas strajku Gmina Polanów zabezpiecza zajęcia opiekuńcze dla dzieci. Informacje na temat organizacji zajęć opiekuńczych są dostępne na stronie https://polanow.pl.
Od środy 10 kwietnia obywały się egzaminy trzecioklasistów, a od 15 do 17 kwietnia 2019r. zostaną przeprowadzone egzaminy ósmoklasisty.
Oświatowy protest w gminie Polanów, według zapowiedzi strajkujących będzie trwał do skutku, a o jego rozwoju będziemy informować na bieżąco.
Strajk nauczycieli jest trudnym okresem zarówno dla uczniów i ich rodziców, a także dla nauczycieli w związku z czym Gmina Polanów podejmuje działania aby skutki strajku, w miarę możliwości były jak najmniej dotkliwe.
Solidaryzujemy się ze strajkującymi nauczycielami i wspieramy ich akcję protestacyjną.

Metadane dokumentu
Data publikacji / aktualizacjiAutor / OpublikowałNarzędzia
2019-04-12 15:34:55 2019-04-17 11:29:56 Grzegorz Lipski Krzysztof Szypulski
przejdź do góry strony