Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki

Polanów On-line. Gmina Polanów. Urząd Miejski w Polanowie.

Mikołajki Gminne w Polanowie 2023

3 grudnia 2023 r. hala widowisko-sportowa w Polanowie zamieniła się w magiczną Krainę Świętego Mikołaja, dostarczając niezapomnianych chwil najmłodszym mieszkańcom gminy Polanów. Imprezę otworzyli Gospodarze w osobach Burmistrza Polanowa Grzegorza Lipskiego oraz Dyrektor Zespołu Szkół Publicznych Aleksandry Kalinowskiej.

Niezapomnianą atmosferę stworzył DJ Przemo, zabierając dzieci w podróż pełną zabawy i magii nadchodzących świąt. Wśród pięknych, pachnących choinek, dzieci miały do wyboru mnóstwo zabaw i konkurencji, w których mogły uczestniczyć również z rodzicami. Bitwa na poduchy, magiczne koło, czy efektowna bazooka dymna, to tylko niektóre z atrakcji, które wywołały dużo uśmiechu i radości.

Na scenie zaprezentowały się utalentowane grupy przedszkolaków, które swoimi piosenkami o mikołaju, śniegu, reniferach i bałwankach wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój. Dla najmłodszych uczestników nie zabrakło również atrakcji w postaci dmuchanych zjeżdżalni i zamków, co było dodatkowym źródłem radości i niekończącej się zabawy.

Podczas imprezy miał miejsce kiermasz słodkości i ręcznie wykonanych ozdób świątecznych, przygotowany przez zaangażowanych rodziców przedszkolaków.

Punkt kulminacyjny wieczoru nadszedł wraz z wizytą samego Świętego Mikołaja. Dzieci witały go okrzykami radości. Każdy otrzymał słodki podarunek i mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z Mikołajem.

Organizatorami Gminnych Mikołajek był Burmistrz Polanowa i Zespół Szkół Publicznych w Polanowie (Przedszkole Gminne) oraz Polanowski Ośrodek Kultury i Sportu, Zakład Usług Komunalnych. Nad bezpieczeństwem uczestników czuwał Zespół Opieki Zdrowotnej i Straż Miejska. Podczas imprezy wyjątkową atmosferę świąteczną tworzyły drzewka choinkowe ufundowane przez Nadleśnictwo Miastko.

Galeria
Metadane dokumentu
Data publikacji / aktualizacjiAutor / OpublikowałNarzędzia
2023-12-04 08:16:25 2023-12-16 11:53:54 Agnieszka Kaczka Agnieszka Kaczka