Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki

Polanów On-line. Gmina Polanów. Urząd Miejski w Polanowie.

Mała rewitalizacja w Cetuniu i Rzeczycy Wielkiej

Grupa inicjatywna, w skład której wchodzą aktywni mieszkańcy Cetunia, podjęła się współudziału małej inicjatywy w miejscowości polegającej na budowie ścieżki zdrowia tzn. workout oraz małej architektury (m.in. grill, ławki, stół do gry w tenisa stołowego).

Zadanie nosi nazwę „ŚCIEŻKA ZDROWIA” realizowana dla potrzeb projektu „Rewitalizacja szansą na aktywną integrację” realizowanego przez KARR a współfinansowanego ze środków UE.

Elementem podsumowującym projekt będzie spotkanie animacyjne w formie zabawy dla dzieci i młodzieży.

Grupa inicjatywna spotykała się z animatorką lokalną-przestawiciel Karr p. Lidia Pienkos, dzięki czemu możliwe było ustalenie priorytetów, ubranie projektu w słowa i złożenie oficjalnie aplikacji do KARR.

Elementem dodatkowym jest udział grupy w spotkaniach i szkoleniach wyjazdowych mających na celu podniesienie wiedzy o pozyskiwaniu środków zewnętrznych.

Wykonawstwem zajmuje się miejscowe stowarzyszenie sportowe GRYF Polanów, któremu udało się uzyskać zamówienie w odpowiedzi na ogłoszenie zapytania przez KARR.

W tym samym czasie trwa zadania w m. Rzeczyca Wielka pn. „Wyspa radości-budowa placu zabaw”, plac zabaw już wkrótce zostanie oddany do użytku, a oficjalnie będzie miało to miejsce podczas wydarzenia animacyjnego, które planowane jest na II połowę sierpnia br.

Każdy z projektów ma wartość ok. 20 tys. i w 100% finansowany ze środków KARR.

 


„Wyspa radości-budowa placu zabaw” w Rzeczycy Wielkiej


„Wyspa radości-budowa placu zabaw” w Rzeczycy Wielkiej


„Wyspa radości-budowa placu zabaw” w Rzeczycy Wielkiej


„Wyspa radości-budowa placu zabaw” w Rzeczycy Wielkiej

 

Metadane dokumentu
Data publikacji / aktualizacjiAutor / OpublikowałNarzędzia
2020-07-09 08:38:01 2020-07-09 12:40:59 Joanna Siwiecka Agnieszka Kaczka
przejdź do góry strony