Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki

Polanów On-line. Gmina Polanów. Urząd Miejski w Polanowie.

Krajowy Turniej Juniorów Młodszych i Młodzików w Badmintona

W Solcu Kujawskim w dniu 16.11.2019.r. w Hali OSiR przy ul. Generała Stefana Roweckiego „Grota” odbył się Krajowy Turniej Juniorów Młodszych i Młodzików w Badmintona. W turnieju udział wzięło 79 zawodniczek i zawodników z różnych stron Polski. Zawody rozegrano systemem grupowo – pucharowym i stały na wysokim poziomie. FKB Polanów reprezentowali w juniorach młodszych: Wojciech Lebioda w młodzikach: Wiktoria Zblewska, Kacper Pyter, Krystian Morawski i młodziczka młodsza Wiktoria Rajkowska.

Krajowy Turniej Juniorów Młodszych i Młodzików w Badmintona

Wyniki jakie osiągnęliśmy są średnie a na przeszkodzie co niektórym naszym zawodniczkom czy zawodnikom stanęli zawodnicy trenujący w szkole sportowej w Łodzi. Generalnie jak się trenuje systematycznie to i wyniki są lepsze a z tym u nas jest ostatnio nie najlepiej.

W juniorach młodszych nasz jedynak Wojtek Lebioda w grze pojedynczej uplasował się na VIII miejscu w grupie zajął drugie miejsce po wygraniu meczu ze Stanisławem Guździoł MLKS Solec Kujawski 22:20 i 21:19 w drugiej grze Wojtek przegrał z Vladyslavem Ymetes Szkoła Sportowa Łódź 7:21 i 9:21. W grze podwójnej nasz zawodnik w parze z Karolem Bartosz MLKS Solec Kujawski w pierwszej rundzie Wojtek z partnerem przegrali z parą Mykhailo Selivanow – Bogdan Shcherbai Szkoła Sportowa Łódź 9:21 i 3:21 w drugiej grze Wojtek z partnerem wygrali walkowerem 2:0 z parą Antoni Jabłoński KS „Badminton” School Gdynia – Adam Krukowski JKB BadKrup Stegna.

Kategoria młodzik

Wiktoria Zblewska w grze pojedynczej zajęła X miejsce w pierwszej rundzie nasza zawodniczka pokonała: Nikolę Klim MLKS Solec Kujawski 21:7 i 21:5 w drugiej rundzie Wiktoria przegrała z Hanną Wawrzyniak bez klubowa Woj. Wielkopolskie 7:21 i 16:21.W grze podwójnej w parze z Wiktorią Lewndowską UKS „Krokus” Góralice uplasowała się na V miejscu w pierwszej rundzie Wiktoria z partnerką pokonały parę Julia Fras – Zuzanna Zimoch KS Vol-Trick Kępno 21:14 i 21:8 w drugiej rundzie nasza zawodniczka z Wiktorią Lewandowską przegrały w trzech setach z parą Antonina Cybulka CT Arena Hawel Academy Poznań – Zuzanna Dul UKS Serw Sierpc 21:18, 16:21 i 21:23.

Kacper Pyter zagrał w grze pojedynczej w grupie pierwszą grę przegrał z Kamilem Markusem UKS „Korona” Pabianice 13:21 i 16:21 w drugiej rundzie wygrał z Marcinem Mikitiuk 20:22, 21:12 i 21:10 zajmując tym samym VIII miejsce i w grze podwójnej Kacper w parze z Sebastianem Saldat w pierwszej rundzie wygrali z parą Paweł Batliński – Szymon Jaskot MLKS Solec Kujawski 21:5 i 21:7 w drugiej rundzie przegrali z parę Michał Makuchowski UKS „Krokus” Góralice – Kamil Roman OKS OSiR „Badminton” Sławno 10:21 i 14:21 co dało im ostatecznie IV miejsce.

 


Kacper Pyter

 

Krystian Morawski w grze pojedynczej w pierwszej rundzie pokonał Igora Kożuszko MLKS Solec Kujawski 21:7 i 21:11 w drugiej rundzie Krystian przegrał z Kamilem Roman UKS OSiR „Badminton” Sławno 10:21 i 6:21 i w trzeciej rundzie wygrał z Janem Łukaczewskim LUKS „Krokus” Góralice 21:17 i 21:18 zajmując VIII miejsce. W grze mieszanej Krystian zagrał w parze z naszą Wiktorią Rajkowską w pierwszej rundzie przegrali z parą z Marek Wójcik PFP Poznań – Antonina Cybulka CT AHA Poznań 8:21 i 9:21 i w drugiej rundzie nasze pociechy także polegli z parą Kamil Markus – Klaudia Płusa UKS „Korona” Pabianice 4:21 i 7:21.

 


Krystian Morawski i Wiktoria Rajkowska

 

Wiktoria Rajkowska w grze pojedynczej uplasowała się na X miejscu w grupie w pierwszej rundzie wygrała z Katarzyną Zielińską MLKS Solec Kujawski 21:5 i 21:6 w drugiej rundzie przegrała z Marią Leciej PTS Puszykowo 11:21 i 6:21.

Metadane dokumentu
Data publikacji / aktualizacjiAutor / OpublikowałNarzędzia
2019-11-19 09:38:08 2019-11-19 09:40:18 FKB Polanów Agnieszka Kaczka
przejdź do góry strony