Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki

Polanów On-line. Gmina Polanów. Urząd Miejski w Polanowie.

Krajowy Turniej Juniorów Młodszych i Młodzików Młodszych w Badmintona w Lubniewicach

W Lubniewicach w dniach 20/21.02.2021.r. w Sali Sportowej przy ul. Słowiańskiej 4 odbył się Krajowy Turniej Juniorów Młodszych i Młodzików Młodszych w Badmintona. W zawodach udział wzięło 87 zawodniczek i zawodników z różnych stron Polski. Turniej został rozegrany systemem grupowo-pucharowym i stał na wysokim poziomie. FKB Polanów był reprezentowany w kategorii juniorów młodszych przez: Wojciecha Lebiodę, Kacpra Szumiał, Wiktorię Zblewską i Wiktorię Rajkowską.

Był to pierwszy turniej klasyfikacyjny w tym roku, jak na początek to jesteśmy w środku stawki co widać było po wynikach jakie osiągnęliśmy w tym turnieju.
Gra pojedyncza juniorów młodszych: VIII miejsca Wojciech Lebioda i Kacper Szumiał.
Gra pojedyncza juniorek młodszych: XIII miejsca Wiktoria Zblewska i Wiktoria Rajkowska.
Gra podwójna juniorek młodszych: IV miejsce Wiktoria Rajkowska – Wiktoria Zblewska.
Gra podwójna juniorów młodszych: IV miejsce Wojciech Lebioda – Kacper Szumiał.
Wojtek z Kacprem zajęli drugie miejsca w swoich grapach po wygraniu jednej gry i przegraniu drugiej  w grze pojedynczej i nie dużo im zabrakło do wyjścia z grupy, natomiast obie Wiktorie, które są jeszcze młodziczkami przegrały po dwie gry w grze pojedynczej zajmując miejsca w drugiej dziesiątce. W grach podwójnych Wojtek z Kacprem i obie Wiktorie w grupie wygrali po jednej grze i przegrali po jednej grze co dało im po IV miejscu.

Na zdjęciu IV para w grze podwójnej juniorek młodszych od lewej Wiktoria Rajkowska – Wiktoria Zblewska