Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki

Polanów On-line. Gmina Polanów. Urząd Miejski w Polanowie.

Konsultacje społeczne MKS Gryf Polanów

Miejski Klub Sportowy Gryf Polanów przeprowadza konsultacje społeczne celem poznania opinii społecznej nt. planowanej realizacji projektu

 1. Konsultacje społeczne Projektu pn.”Zakup wyposażenia rekreacyjno-sportowego”, skierowane są do mieszkańców obszaru gminy Polanów objętej Lokalną Strategią Rozwoju Darłowskiej Lokalnej Grupy Rybackiej.
   
 2. Konsultacje społeczne prowadzone są w formie zbierania elektronicznych opinii w związku z planowanym wnioskowaniem o środki finansowe z Programu Operacyjnego „RYBACTWO i MORZE”.
   
 3. Zakres planowanej inwestycji obejmuje: doposażenie obiektów sportowych poprzez zakup 4 bramek przenośnych do gry w piłkę nożną, wózka do malowania linii, bieżni elektrycznej, zestawu Atlas, ławek do wyciskania, modlitewnika, gryfów oraz obciążników ze stojakami. Planowany zakup ma na celu doposażyć siłownię miejską w Polanowie oraz boiska sportowe.
   
 4.  Wartość inwestycji ok. 90 tyś. Z czego 85 % stanowić będzie dotacja.
   
 5. Uwagi, wnioski można nadsyłać na skrzynkę: t.knitter@interia.pl w terminie od 26.09 do  02.10.2023 r. z dopiskiem w temacie: „konsultacje”.


 

Metadane dokumentu
Data publikacji / aktualizacjiAutor / OpublikowałNarzędzia
2023-09-26 10:34:11 2024-01-04 10:30:12 Joanna Jerejska Agnieszka Kaczka