Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki

Polanów On-line. Gmina Polanów. Urząd Miejski w Polanowie.

Konsultacje społeczne - miejsce pamięci w Polanowie

Burmistrz Polanowa zachęca mieszkańców gminy Polanów do udziału w konsultacjach społecznych w zwiazku z planowaną budową miejsca pamięci w Polanowie.

Szanowni Państwo,
Planujemy wybudować w Polanowie miejsce pamięci dla wszystkich walczących o wolną i niepodległą Polskę. 

Do realizacji tego ważnego przedsięwzięcia, chcemy zaczerpnąć inspiracji i pomysłów mieszkańców gminy Polanów. Niech nowo powstałe miejsce ku czci zasłużonych działaczy i wojennych bohaterów, dzięki którym możemy dziś żyć w wolnym kraju, będzie wypadkową oczekiwań zarówno władz samorządowych jak i mieszkańców Polanowa i okolic.

W tym celu podjęliśmy decyzję o przeprowadzeniu konsultacji społecznych, które potrwają do 15 listopada 2020 r. Wypełniając formularz konsultacyjny, każdy mieszkaniec naszej gminy, może wypowiedzieć się w kwestii formy i lokalizacji miesca pamięci, podając krótkie uzasadnienie oraz zaproponować tekst inskrypcji na tablicę pamiatkową. Treść Zarządzenia w naszym Biuletynie informacji Publicznej: https://bip.polanow.pl/konsultacje-spoleczne-dotyczace-formy-i-miejsca-w-polanowie-dla-uczczenia-pamieci-poleglych-i-walczacych-za-wolna-i-niepodlegla-polske/d/414/1001/

Bardzo serdecznie zachęcam do aktywnego uczestnictwa w konsultacjach.
Burmistrz Polanowa
Grzegorz Lipski

Załączniki
NazwaAutorData publikacji
Formularz konsultacyjnyAgnieszka Kaczka2020-09-18 11:42:31
Metadane dokumentu
Data publikacji / aktualizacjiAutor / OpublikowałNarzędzia
2020-09-18 11:41:20 2020-09-18 11:43:22 Burmistrz Polanowa Grzegorz Lipski Agnieszka Kaczka
przejdź do góry strony