Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki

Polanów On-line. Gmina Polanów. Urząd Miejski w Polanowie.

Komunikat Burmistrza Polanowa w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa

Szanowni mieszkańcy! Dla naszego wspólnego dobra zalecam odwoływanie, zawieszanie spotkań, zgromadzeń, wydarzeń kulturalnych i sportowych, które są planowane na terenie gminy Polanów.

W najbliższych dwóch tygodniach z uwagi na konieczność zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa, zawieszam prowadzenie zajęć i spotkań w Polanowskim Ośrodku Kultury i Sportu, Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Polanów i jej filiach, świetlicach wiejskich oraz spotkań i zajęć organizowanych przez organizacje pozarządowe (MKS Gryf Polanów, Uczniowski Klub Sportowy „GRAD” i inne).

W dniach 12 i 13 marca w przedszkolu, żłobku oraz szkołach nie będą odbywały się zajęcia lekcyjne, będą zapewnione działania opiekuńcze nad dziećmi, których rodzice nie mają możliwości zapewnienia opieki.

Od poniedziałku 16.03.2020 r. do dnia 25.03.2020 r. szkoły, przedszkole i żłobek będą nieczynne

Bardzo proszę mieszkańców, aby w najbliższych tygodniach sprawy urzędowe zgłaszali za pośrednictwem telefonów (wykaz telefonów w linku https://polanow.pl/d/spis-telefonow). Jeśli możecie zgłaszajcie sprawy w sposób elektroniczny.

Zwracam się z prośbą aby petenci, nie chodzili po biurach urzędu a swoje podania i wnioski zostawiali wyłącznie w biurze podawczym. W punkcie podawczym dostępny jest płyn do dezynfekcji rąk oraz rękawiczki ochronne.
Urząd Miejski w Polanowie będzie pracował i rozpatrywał sprawy na bieżąco. Wszelkie dokumenty, zaświadczenia i decyzje będą wydawane w biurze podawczym

Dla naszego wspólnego dobra, apeluję, aby przez te kilkanaście dni ograniczyć swoją aktywność i wychodzenie z domów. Sprawy wymagające pilnego rozstrzygnięcia, w miarę możliwości proszę załatwiać przez telefon i internet. W przypadkach trudnych, wyjątkowych i awaryjnych dojedziemy i pomożemy rozwiązać problem na miejscu. Nikt z mieszkańców nie pozostanie bez odpowiedniej pomocy.
Jeśli jesteś chory, masz objawy charakteryzujące zakażenie koronawirusem, należy powstrzymać się od chodzenia do instytucji publicznych, takich jak przychodnie zdrowia, Szpitalny Oddział Ratunkowy, czy nawet instytucje samorządowe! Należy w pierwszej kolejności dzwonić do koszalińskiego SANEPIDU, pod numery telefonu: 94 342-40-85 (do godziny 15-ej).

Metadane dokumentu
Data publikacji / aktualizacjiAutor / OpublikowałNarzędzia
2020-03-12 08:32:03 2020-03-12 14:27:11 Burmistrz Polanowa Grzegorz Lipski Krzysztof Szypulski
przejdź do góry strony