Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki

Polanów On-line. Gmina Polanów. Urząd Miejski w Polanowie.

Jeszcze w tym roku remont pomostu przy jeziorze Kaczym

Pomost przy jeziorze Kaczym od dawna domagał się remontu. W kilku kolejno ogłaszanych przetargach nie było chętnych bądź też pula środków była niewystarczająca. W ubiegłym tygodniu Burmistrz Polanowa Grzegorz Lipski podpisał umowę na gruntowny remont pomostu z firmą Union Invest Sp. z o.o. z Lipusza.

Inwestycja pn. " Zagospodarowanie otoczenia zbiornika wodnego w rejonie pomostu przy ul. Wolnosci w Polanowie" obejmuje remont i rozbudowę pomostu, utwardzenie drogi gruntowej z kostki betonowej, wykonanie trawników i sadzenie drzew i krzewów, dostawę i montaż elementów zagospodarowania terenu, ustawienie rozdzielnicy elektrycznej wolno stojącej do zasilania fontanny i oświetlenia pomostu, instalację elektryczną oświetlenia terenu, instalację elektryczną fontanny pływającej, instalację monitoringu terenu kamerami CCTV.

Podpisanie umowy na remont pomostu przy jeziorze kaczym w Polanowie między Burmistrzem Polanowa Grzegorzem Lipskim a firmą Union Invest Sp. z o.o. z Lipusza

Prace remontowo - budowlane powinny zakończyć się przed zimą. Koszt to ok. 410 tys. zł. Inwestycja dofinansowana w ramach Programu Operacyjnego „Rybactwo i Morze”.

 

Foto. Sebastian Turchoń 

LogotypyProgramu Operacyjnego „Rybactwo i Morze”: Rybactwo i Morze, DLGR, Pomorze Zachodnie,  Unia Europejska - Europejski Fundusz Morski i Rybacki

Metadane dokumentu
Data publikacji / aktualizacjiAutor / OpublikowałNarzędzia
2020-09-30 11:14:49 2020-10-09 08:30:38 Agnieszka Kaczka
przejdź do góry strony