Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki

Polanów On-line. Gmina Polanów. Urząd Miejski w Polanowie.

Jeden dzień w fotelu Burmistrza Polanowa

Jak można zając fotel Burmistrza? To DZIECINNIE proste. Wystarczy wziąć udział w licytacji na rzecz 30 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się 30 stycznia 2022 roku.

30 finał WOŚP w Gminie Polanów - do wylicytowania jeden dzien w fotelu Burmistrza

Narada z kierownikami referatów Urzędu Miejskiego, wizyta w wybranej jednostce organizacyjnej gminy, wizytacja w wybranym  miejscu prowadzonych aktualnie inwestycji gminnych, możliwość udzielenia wywiadu do lokalnej gazety – to tylko niektóre z obowiązków, z jakimi zmierzy się zwycięzca nietypowej aukcji „jednodniowy burmistrz”.

- To wyjątkowa okazja, aby zobaczyć jak wygląda zarządzanie gminą na co dzień. Można porozmawiać o aktualnej sytuacji w polanowskim samorządzie, a także zgłosić własne pomysły, zrobić pamiątkowe zdjęcie – podkreśla Burmistrz Polanowa – Grzegorz Lipski.

Dokładny termin sprawowania urzędu „jednodniowego burmistrza” zostanie uzgodniony ze zwycięzcą licytacji WOŚP telefonicznie.

Licytacja zostanie przeprowadzona w polanowskim sztabie 30 stycznia 2022 r. przez Polanowski Ośrodek Kultury i Sportu, szczegóły na stronie: www.pokis.polanow.pl.

Metadane dokumentu
Data publikacji / aktualizacjiAutor / OpublikowałNarzędzia
2022-01-25 15:04:06 2022-02-03 18:15:38 Agnieszka Kaczka Agnieszka Kaczka
przejdź do góry strony