Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki

Polanów On-line. Gmina Polanów. Urząd Miejski w Polanowie.

INFORMACJE KKBOF

Wspólnie stwórzmy Strategię Rozwoju Ponadlokalnego dla Koszalińsko-Kołobrzesko-Białogardzkiego Obszaru Funkcjonalnego do roku 2030.

BADANIE DOTYCZĄCE MOBILNOŚCI W KOSZALIŃSKO KOŁOBRZESKO BIAŁOGARDZKIM OBSZARZE FUNKCJONALNYM

Szanowni Państwo,
zapraszamy do wzięcia udziału w badaniu dotyczącym mobilności miejskiej na terenie KKBOF. Informacje uzyskane w ww. badaniu zostaną wykorzystane przy opracowaniu dokumentu pt. Strategia rozwoju ponadlokalnego dla Koszalińsko- Kołobrzesko-Białogardzkiego Obszaru Funkcjonalnego na lata 2021 – 2030 wraz z Planem zrównoważonej mobilności miejskiej dla Koszalińsko – Kołobrzesko – Białogardzkiego Obszaru Funkcjonalnego na lata 2021-2030.

LINK DO ANKIETY

Jeśli chcesz mieć wpływ na rozwój swojego najbliższego otoczenia: na stan dróg, obiektów publicznych środowiska oraz na przyjęte rozwiązania w zakresie problemów społecznych to zapraszamy na warsztaty w dniu 28.04.2022 w Hali widowiskowo- sportowej w Koszalinie przy ul Śniadeckich 4.
 Dyskusje prowadzone w godzinach 10.00 – 14.00 i przebiegną równolegle w trzech podzespołach do spraw: gospodarki, społecznych, przestrzenni, środowiska i infrastruktury. 
Podczas warsztatów będziemy rozmawiać o problemach i uwarunkowaniach rozwoju obszaru Koszalińsko-Kołobrzesko-Białogardzkiego. Wypracujemy wspólnie kierunki  działań i przedsięwzięcia konieczne do realizacji na naszym obszarze.
Chęć udziału w warsztatach mogą Państwo zgłaszać pod adresem kkbof@respublic.pl, pod numerem telefonu 781 068 570 bądź w formularzu zgłoszeniowym pod poniższym linkiem:
https://respublic.limesurvey.net/693598?lang=pl
Wśród uczestników warsztatów rozlosujemy upominki.
Jeśli ważne jest dla Ciebie Twoje otoczenie - przyjdź! Twój głos ma znaczenie!

Metadane dokumentu
Data publikacji / aktualizacjiAutor / OpublikowałNarzędzia
2022-04-21 10:39:42 2022-05-17 07:43:10 ZIT Agnieszka Kaczka
przejdź do góry strony