Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki

Polanów On-line. Gmina Polanów. Urząd Miejski w Polanowie.

Informacja na temat realizacji przez Gminę Polanów zadania w zakresie zakupu preferencyjnego węgla dla gospodarstw domowych

Informujemy, że Gmina Polanów podpisała umowy ze spółką energetyczną na potrzeby zakupu preferencyjnego przez osoby fizyczne węgla oraz umowę z lokalnym składem na jego dystrybucję. Na podstawie umowy z Węglokoksem dokonano też zamówienia określonej ilości paliwa stałego. Pierwsza dostawa węgla do Polanowa dla naszych mieszkańców powinna być zrealizowana w przeciągu kolejnego tygodnia.

Warunkiem zakupu preferencyjnego węgla dla gospodarstw domowych będzie złożenie wniosku przez osobę uprawnioną. Wzór wniosku oraz instrukcja postępowania są dostępne w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Polanowie w zakładce "Dystrybucja węgla".

Urząd Miejski w Polanowie wnioski rozpocznie przyjmować od poniedziałku 21 listopada 2022 r. Ich rozpatrywanie będzie następowało zgodnie z kolejnością wpływu, a odbiór zamówionej ilości węgla będzie możliwy po zapłaceniu faktury i dostępności węgla.

Osobą do kontaktu jest wyznaczony pracownik Urzędu Miejskiego w Polanowie – Pan Jerzy Hirowicz, tel. 94 348 10 56, e-mail: j.hirowicz@polanow.eu.

Metadane dokumentu
Data publikacji / aktualizacjiAutor / OpublikowałNarzędzia
2022-11-18 13:33:54 Dorota Buczkowska-Szalbierz Krzysztof Szypulski