Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki

Polanów On-line. Gmina Polanów. Urząd Miejski w Polanowie.

Informacja Burmistrza Polanowa z dnia 29 maja 2020 r. w związku z zagrożeniem epidemicznym

Szanowni Państwo.

Za mani kolejny tydzień znoszenia obostrzeń sanitarnych i dostosowywania się do normalnego funkcjonowania w czasach zagrożenia epidemicznego. Na terenie gminy z dniem 25 maja 2020r. wznowiły swoją działalność Żłobek i Przedszkole Gminne w Polanowie. Normalnie funkcjonuje targowisko miejskie a właściciele zakładów usługowych, po dostosowaniu ich do nowych wymogów sanitarnych, stopniowo wznawiają działalność.

Nadal jednak obowiązuje szereg ograniczeń w tym obowiązek zasłaniania ust i nosa. W tym miejscu pragnę zaapelować do Państwa o ich bezwzględne przestrzeganie. 
Odnosząc się do najbliższych zamierzeń informuję, że zasady pracy Urzędu Miejskiego w Polanowie nie ulegną zmianie. W Urzędzie będzie można załatwić każdą służbową sprawę - po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się z pracownikiem merytorycznie odpowiedzialnym za jej załatwienie.  W przypadkach nagłych, w godzinach pracy, można skontaktować się z sekretariatem Urzędu używając domofonu zainstalowanego przy skrzynce podawczej przed głównym wejściem do budynku. Przypominam jednocześnie że na terenie Urzędu Miejskiego w Polanowie obowiązuje nakaz zasłaniania ust oraz nosa i proszę o jego przestrzeganie.

Obecnie na terenie gminy w jednej lokalizacji w kwarantannie pozostają dwie osoby.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie
Grzegorz Lipski
Burmistrz Polanowa

Metadane dokumentu
Data publikacji / aktualizacjiAutor / OpublikowałNarzędzia
2020-05-29 12:06:41 2020-06-08 09:35:31 Burmistrz Polanowa Grzegorz Lipski Jerzy Hirowicz
przejdź do góry strony