Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki

Polanów On-line. Gmina Polanów. Urząd Miejski w Polanowie.

Informacja Burmistrza Polanowa z dnia 15 maja 2020 r. w związku z zagrożeniem epidemicznym

Szanowni Państwo.

Mijający tydzień był kolejnym, w którym wszyscy zmagamy się z zagrożeniem epidemicznym na terenie naszego kraju. Sytuacja, z którą mamy do czynienia na południu Polski jasno pokazuje, że zagrożenie jest ciągle bardzo duże i że w krótkim czasie bezpieczeństwo mieszkańców może zostać zakłócone przez gwałtowny wzrost liczby zachorowań.  

W tych warunkach równie istotnym co znoszenie kolejnych obostrzeń jest zachowanie czujności i społecznego dystansu. W nadchodzącym tygodniu kolejne z ograniczeń będą znoszone, w tym przede wszystkim ograniczenia w funkcjonowaniu usług. Pamiętajmy by korzystając z fryzjera czy kosmetyczki przede wszystkim dbać o własne bezpieczeństwo. Zachowanie ostrożności ułatwi nam powrót do normalności.
Do chwili obecnej na terenie Gminy Polanów nie odnotowano wystąpienia zachorowania na  COVID -19. Kwarantanną domową w 10 lokalizacjach objętych jest łącznie 10 osób.
Korzystając z okazji pragnę podziękować Państwu za empatię i pomoc okazywaną w tym trudnym czasie, za przestrzeganie obowiązujących obostrzeń i respektowanie często bardzo uciążliwych ograniczeń. Pozdrawiam wszystkich serdecznie
Grzegorz Lipski
Burmistrz Polanowa

Metadane dokumentu
Data publikacji / aktualizacjiAutor / OpublikowałNarzędzia
2020-05-15 11:16:23 2020-05-22 13:30:04 Burmistrz Polanowa Grzegorz Lipski Jerzy Hirowicz
przejdź do góry strony