Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki

Polanów On-line. Gmina Polanów. Urząd Miejski w Polanowie.

Grand Prix Polski Juniorów Młodszych i Młodzików Młodszych, Żaków, Młodszych Żaków i Parabadmintona w Badmintona

W Imielinie koło Katowic w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Wojciecha Sapety 8a w dniach 26/28.04.2019.r. odbył się Grand Prix Polski Juniorów Młodszych i Młodzików Młodszych, Żaków, Młodszych Żaków i Parabadmintona w Badmintona. Turniej został rozegrany systemem grupowo-grupowym i stał na bardzo wysokim poziomie w zawodach udział wzięło 191 zawodniczek i zawodników z czołówką Polski na czele. 

Grand Prix Polski Juniorów Młodszych i Młodzików Młodszych, Żaków, Młodszych Żaków i Parabadmintona w Badmintona

FKB Polanów reprezentowali w juniorach młodszych: Amelia Gryguła i Maciej Kruszyński i w młodzikach młodszych: Wiktoria Zblewska i Wiktoria Rajkowska. W tej rywalizacji uzyskaliśmy następujące wyniki, które są średnie, mogły by być lepsze ale też gorsze.

Juniorzy młodsi

Amelia Gryguła w grze pojedynczej uplasowała się na XII miejscu w grze mieszanej w parze z Antonim Jabłońskim z UKS OSiR „Badminton” Sławno zajęła VIII miejsce.

Maciej Kruszyński w grze pojedynczej uplasował się na XIX miejscu i w grze podwójnej w parze z Filipem Wiercińskim KS „Badminton” Kobierzyce wywalczył XI miejsce.

Młodzicy młodsi

W grze pojedynczej młodziczek młodszych Wiktoria Zblewska zajęła XII miejsce natomiast Wiktoria Rajkowska uplasowała się na XXIII miejscu, obie parze w grze podwójnej wywalczyły XIII miejsce.

W dniach 10/12.05.2019.r. W Suchedniowie koło Kielc odbędzie się Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych) czyli za kilka dni a jest do poprawienia jeszcze kilka ważnych elementów w grze juniorów młodszych czy zdążymy? Czas pokaże.

 

Galeria
Metadane dokumentu
Data publikacji / aktualizacjiAutor / OpublikowałNarzędzia
2019-05-06 09:06:38 FKB Polanów Agnieszka Kaczka
przejdź do góry strony