Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki

Polanów On-line. Gmina Polanów. Urząd Miejski w Polanowie.

Gmina Polanów jedną z najbardziej cyfrowych gmin

Miło nam poinformować, że Gmina Polanów zajęła zaszczytne III miejsce w konkursie na najbardziej cyfrową gminę, podczas Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021 w Województwie Zachodniopomorskim. W nagrodę otrzyma 8 laptopów.

W konkursie, którego celem było włączenie gmin do aktywnego promowania idei samospisu internetowego podczas trwania Spisu, wzięło udział ponad 700 gmin z całej Polski. 
W imieniu Gminnego Biura Spisowego składamy serdeczne podziękowania Mieszkańcom miasta i gminy Polanów za wzorowe dopełnienie obowiązku spisowego. Dziękujemy też wszystkim, którzy w sposób aktywny promowali ideę samospisu w tym niełatwym czasie pandemii. Dzięki obywatelskiej postawie i społecznemu zaangażowaniu udało się uzyskać jeden z najwyższych wskaźników samospisu naszego województwa i otrzymać miano jednej z najbardziej cyfrowych gminą.

Więcej informacji na stronie
https://spis.gov.pl/cyfrowa-gmina-nsp-2021/

Warto wspomnieć, że to nie pierwsza wygrana polanowskiego Biura Spisowego. Gmina Polanów była laureatem również w konkursie Prezesa GUS na gminę o najwyższym odsetku spisanych gospodarstw rolnych w kanale samospisu podczas trwania Powszechnego Spisu Rolnego 2020.

Metadane dokumentu
Data publikacji / aktualizacjiAutor / OpublikowałNarzędzia
2022-05-05 10:29:07 2022-05-18 14:03:47 Agnieszka Kaczka Agnieszka Kaczka
przejdź do góry strony