Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki

Polanów On-line. Gmina Polanów. Urząd Miejski w Polanowie.

Dzień Edukacji Narodowej w gminie Polanów

Kwiaty, serdeczności, podziękowania i bogaty program artystyczny przygotowany przez nauczycieli i uczniów ZSP. Tak świętowano Dzień Nauczyciela w Polanowie.

Dzień Edukacji Narodowej w gminie Polanów

Tegoroczne obchody Dnia Edukacji Narodowej odbyły się w poniedziałek 14 października 2019 r. w Zespole Szkół Publicznych przy ul. Gradowe Wzgórze w Polanowie. W uroczystości udział wzięli dyrektorzy, obecni i emerytowani nauczyciele wszystkich gminnych placówek oświatowych, pracownicy administracji i obsługi oraz władze samorządowe i zaproszeni goście.

Podziękowania za trud włożony w wychowanie i nauczanie młodego pokolenia oraz życzenia i symboliczne kwiaty stanowiły nieodłączny element uroczystości. Święto było również doskonałą okazją do wręczenia aktów nadania stopnia awansu zawodowego. Czworo nauczycieli otrzymało stopień nauczyciela dyplomowanego i jeden nauczyciela mianowanego.

Podczas uroczystości podziękowano nauczycielom i pracownikom oświaty, którzy odeszli na zasłużoną emeryturę, a tym, którzy świętowali jubileusze 40, 35, 30, 25 i 20 lecia pracy zawodowej, złożono serdeczne życzenia i gratulacje. Nagrody Dyrektora wręczyli swoim pracownikom gospodarze poszczególnych placówek oświatowych.

Galeria
Metadane dokumentu
Data publikacji / aktualizacjiAutor / OpublikowałNarzędzia
2019-10-16 11:47:39 2019-10-17 07:18:52 Agnieszka Kaczka Agnieszka Kaczka
przejdź do góry strony