Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki

Polanów On-line. Gmina Polanów. Urząd Miejski w Polanowie.

Bieg na szpilkach w ramach projektu Kochaj życie

11 września 2021 r. w parku miejskim w Polanowie odbędzie się I edycja Biegu na Szpilkach. Ten trochę szalony w formie bieg, to część projektu „Kochaj życie”, którego celem jest zwrócenie uwagi na profilaktykę raka piersi oraz zdrowy tryb życia.

Organizatorzy podkreślają, że będzie to symboliczny bieg, NIE WYŚCIG! Imprezie przyświecać będzie jeden cel: aby poprzez dobrą energię, entuzjazm i uśmiech wywołać dyskusję, na temat dla nas bardzo ważny - temat profilaktyki raka piersi.
Bieg na Szpilkach to symbol, przez który możemy również wyrazić naszą solidarność z osobami zmagającymi się z nowotworem, a jednocześnie przedsięwziąć kroki w przeciwdziałaniu chorobie, która dotknąć może każdego! Rak piersi to nie choroba samej kobiety, to choroba całej rodziny, jej środowiska, wspólnoty. Dlatego tak ważna jest świadomość, profilaktyka i niegasnąca dyskusja.
Nie mogąc zrobić dużo, zacznijmy od małych kroków, zacznijmy o tym rozmawiać.

W Biegu może wziąć udział każda kobieta, która ukończyła 18-rok życia (odważni panowie również mile widziani :). Jedynym warunkiem jaki trzeba spełnić jest założenie szpilek (damskiego obuwia na wysokim, cienko zakończonym obcasie), które muszą mieć min. 5 cm wysokości.

Na uczestniczki biegu czekają różowe koszulki ze znakiem graficznym, w których przebiegną dystans ok. 100 m oraz medale uczestnictwa w kształcie owej szpilki, a także wiele miłych niespodzianek.

Bieg w szpilkach to nie tylko świetna zabawa, ale przede wszystkim szczytny cel! Dlatego zapraszamy do uczestnictwa (czynnego lub biernego jako dopingujący kibice) już 11 września 2021 r. do parku miejskiego w Polanowie. Tam już od godz. 14.00 będzie odbywał się Festyn. Głównymi atrakcjami będą ZUMBA, strefa aktywności dla dzieci oraz bijący rekordy popularności w Polsce - po raz pierwszy w Polanowie: Festiwal Kolorów.

Wydarzenie jest częścią projektu dofinansowanego z programu grantowego Działaj Lokalnie Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce za pośrednictwem Fundacji Nauka dla Środowiska.

 

Załączniki
NazwaAutorData publikacji
Formularz zgłoszenia - Bieg na SzpilkachAgnieszka Kaczka2021-09-03 14:03:21
Regulamin Biegu na SzpilkachAgnieszka Kaczka2021-09-03 14:03:57
Metadane dokumentu
Data publikacji / aktualizacjiAutor / OpublikowałNarzędzia
2021-09-03 13:03:04 2021-09-27 13:45:42 Agnieszka Kaczka Agnieszka Kaczka
przejdź do góry strony