Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki

Polanów On-line. Gmina Polanów. Urząd Miejski w Polanowie.

Apel Społecznego Komitetu Pomocy Szpitalowi w Miastku

„Sercem za serce” to hasło obywatelskiej, inicjatywy Społecznego Komitetu Pomocy Szpitalowi w Miastku, z inicjatywy Zarządu Miasteckiego Towarzystwa Gospodarczego, której celem będzie zbiórka finansowo-rzeczowa. Chodzi tu przede wszystkim o doraźną pomoc związaną z epidemią koronawirusa, a więc o fundusze na zakup sprzętu i środków ochrony osobistej dla pracowników szpitala, którzy mogą się zetknąć z wirusem.

Apel Społecznego Komitetu Pomocy Szpitalowi w Miastku

Lokalni artyści zaprezentują na internetowych portalach społecznościowych utwory w podzięce za pełną poświęcenia pracę całemu personelowi medycznemu, oraz wszystkim służbom zabezpieczającym nas przed skutkami pandemii koronawirusa. Planowane są też aukcje prac plastycznych i pośrednictwo sprzedaży rzeczy. Chcemy również aby nasza solidarność w tym trudnym okresie była darem na otwarcie ludzkich serc finansowo wspomagającym działalność instytucji ratującej ludzkie życie.
Jako mieszkańcy naszych małych ojczyzn i potencjalni pacjenci jesteśmy również odpowiedzialni za przyszłość swoją swoich dzieci, wnuków czy rodziców. Stąd apel do wszystkich osób dobrej woli o ofiarność i zaangażowanie, o pomysły i aktywność.
Pomagając szpitalowi, pomagamy sobie wzajemnie. Bądźmy razem w tych trudnych chwilach. „Sercem za serce”. 

W imieniu Społecznego Komitetu Pomocy Szpitalowi Aleksander Szopa

Wpłaty można dokonywać na KONTO Miasteckie Towarzystwo Gospodarcze-Społeczny Komitet Pomocy Szpitalowi w Banku Spółdzielczym: Nr: 20 9321 0001 0042 2091 2000 0030.  Tytułem „Sercem za serce”

 

Działamy na podstawie zezwolenia MSWiA nr 2020/1505/OR z dnia 07.04.2020

Załączniki
NazwaAutorData publikacji
Blankiet wpłatySpołeczny Komitet Pomocy Szpitalowi w Miastku2020-04-17 14:25:53
Metadane dokumentu
Data publikacji / aktualizacjiAutor / OpublikowałNarzędzia
2020-04-17 14:25:04 Społeczny Komitet Pomocy Szpitalowi w Miastku Krzysztof Szypulski
przejdź do góry strony