Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki

Polanów On-line. Gmina Polanów. Urząd Miejski w Polanowie.

Akcja promocyjna - Gmina Polanów Góry Północy

W czwartek 27 lutego 2020 r. w Urzędzie Miejskim w Polanowie rozpoczęła się długo zapowiadana „naklejkowa” akcja promocyjna z nowym logo Polanowa - Gmina Polanów Góry Północy. Pierwsi chętni pojawili się w gabinecie Burmistrza Polanowa Grzegorza Lipskiego tuż po godz.8.00, aby osobiście odebrać nowy gadżet.

Akcja promocyjna - Gmina Polanów Góry Północy

W gminie Polanów transferowe nalepki funkcjonują już od kilku miesięcy. Była to prywatna inicjatywa p. Wiesława Lebiody - pracownika Polanowskiego Ośrodka Kultury i Sportu, która mimo małego nakładu osiągnęła duży sukces. Umieszczone na tyłach samochodów loga Polanowa do dnia dzisiejszego informują innych użytkowników dróg o polskich "Górach Północy". Podobne naklejki w różnych postaciach funkcjonują w całym kraju, dlatego władze Gminy Polanów postanowiły skorzystały z dobrych i sprawdzonych wzorców do promocji gminy.

Akcja promocyjna przeszła najśmielsze oczekiwania organizatorów, których bardzo cieszy fakt, że tak dużo naszych polanowskich kierowców chce promować gminę, stając się tym samym ambasadorami naszej małej ojczyzny. Najlepszym dowodem na dobre przyjęcie pomysłu jest tempo, w jakim rozchodzi się pierwsza partia zamówionych przez Urząd Miejski nalepek. Tylko podczas pierwszego dnia wydano blisko 800 sztuk. Odbiorcami byli nie tylko obecni mieszkańcy miasta czy gminy Polanów, ale również ci, którzy się tu kiedyś urodzili i wychowali a dziś mieszkają w innych miastach czy za granicą.

Galeria
Metadane dokumentu
Data publikacji / aktualizacjiAutor / OpublikowałNarzędzia
2020-02-28 12:35:58 2020-02-28 13:06:30 Agnieszka Kaczka Agnieszka Kaczka
przejdź do góry strony