Gminny system powiadamiania SMS

Data publikacji/aktualizacji: 2023-08-23 13:06:37

Jeśli jesteś mieszkańcem naszej gminy aktywuj możliwość otrzymywania bezpłatnych powiadomień o sytuacjach kryzysowych, ostrzeżeniach meteorologicznych, awariach i przerwach w dostawie prądu i wody, utrudnieniach drogowych związanych z wykonywanymi pracami, zebraniach i innych ważnych sprawach z życia gminy. Informacje przesyłane są za pośrednictwem kanału sms. W zależności od ich charakteru kierowane są one do mieszkańców całej gminy, poszczególnych miejscowości lub sołectw.

Rejestracja w systemie:

Osoby, które korzystają już z Gminnego systemu powiadamiania sms (otrzymują wiadomości) nie muszą się ponownie rejestrować.

Nowi użytkownicy w celu zarejestrowania się do systemu muszą wysłać sms na Nr 4628 o następującej treści:

„Polanow.

IMIĘ I NAZWISKO

ADRES

SOŁECTWO”

Treści wpisane wielkimi literami należy zastąpić faktycznymi danymi. Po wysłaniu sms otrzymają Państwo zwrotną wiadomość o wpisaniu do grupy Nowi użytkownicy a w przypadku gdy wcześniej nr był zarejestrowany o braku możliwości ponownej rejestracji tego numeru. Wysłanie sms-a oznacza wyrażenie zgody na rejestrację w systemie oraz zapoznanie się z treścią klauzuli informacyjnej dotyczącej przetwarzania danych osobowych. Następnie zgłoszenie będzie weryfikowane a po pozytywnej weryfikacji będziecie Państwo otrzymywać spersonalizowane wiadomości. W przypadku weryfikacji negatywnej (np. z powodu braku wszystkich danych)  zarejestrowany numer zostanie usunięty z systemu a nadawca otrzyma informację o weryfikacji negatywnej i braku rejestracji.

Rezygnacja z uczestnictwa w systemie:

Jeżeli z jakichkolwiek powodów nie chcecie Państwo otrzymywać wiadomości w ramach systemu należy na Nr 4628, z zarejestrowanego nr telefonu, wysłać sms o następującej treści:

„Polanow. „

lub

„Polanow. NIE”

W odpowiedzi otrzymacie Państwo informację o usunięciu kontaktu z bazy danych.

W załączeniu klauzula informacyjna.

© 2000 - 2024 Urząd Miejski w Polanowie. Wszelkie prawa zastrzeżone.