V turniej piłki nożnej Na zakończenie lata 2022

Data publikacji/aktualizacji: 2022-09-05 08:07:17

W dniu 27.08.2022 r. odbył się V turniej piłki nożnej „Na zakończenie lata”. Do turnieju zgłosiło się 8 drużyn. 

V turniej piłki nożnej Na zakończenie lata 2022

Niestety drużyna FAST-Bud  z przyczyn osobistych wycofała się z rozgrywek. W związku z tym na polu bitwy pozostało 7 drużyn.

Turniej był rozgrywany systemem każdy z każdym, w którym rywalizacja polega na tym, że każda drużyna  gra kolejno ze wszystkimi przeciwnikami, tak więc  każdy zespół miał do rozegrania 6 meczów. Podczas turnieju panowała atmosfera sportowej rywalizacji w duchu fair-play.

Po rozegraniu 21 meczów (niekiedy bardzo zaciętych) został wyłoniony triumfator rozgrywek, którym została ekipa Polanowskie Lwy. Zwycięska drużyna zgromadziła 13 punktów i miała lepszy bilans bramek o 3 od Drużyny AA.

Poniżej przedstawiamy miejsca, które zajęły poszczególne drużyny:

I miejsce - Polanowskie Lwy
II miejsce - Drużyna AA
III miejsce - Kiedyś miałem TEEM
IV miejsce - Gryf junior Polanów
V miejsce - Meble od braci Zacisze
VI miejsce - Nadleśnictwo Polanów
VII miejsce - WKS Rzeczyca Wielka

Podczas turnieju można było posilić się pyszną zupą, smażoną kiełbaską oraz pieczonym dzikiem. Nie zabrakło również atrakcji dla dzieci takich jak: dmuchańce, malowanie twarzy, wykonywanie brokatowych tatuaży, puszczanie baniek mydlanych. Nasi najmłodsi milusińscy otrzymali słodkie przekąski i balony nawiązujące do turnieju w kształcie piłki nożnej. Niektóre dzieci rozgrywały między sobą partie szachów (tu z fajną inicjatywą wyszli sami rodzice, którzy zabrali na imprezę ze  sobą szachy).

Należy podkreślić, że turniej mógł odbyć się dzięki dużemu zaangażowaniu Urzędu Gminy i Nadleśnictwa Polanów oraz wielu innych sponsorów (w większości naszych lokalnych), którzy mieli ogromny wkład w to, że tę imprezę można określić mianem udanej. Z tego miejsca pragnę im wszystkim podziękować za ogromne wsparcie i pomoc w realizacji tego wydarzenia. 

Tak więc specjalne podziękowania należą się:  Panu Józefowi Wilkowi (Przewodniczącemu Rady Miejskiej w Polanowie), chłopakom z firmy FAST-BU, chłopakom z firmy Meble od Braci, Patrycjuszowi Wronie, Miejskiemu Klubowi Sportowemu Gryf Polanów, Wiesławowi Lebiodzie (Radnemu Rady Powiatu Koszalińskiego), Polanowskiemu Ośrodkowi Kultury i  Sportu w Polanowie,  firmie TOMI - Tomasza Połchowskiego, Robertowi Żuromskiemu, Sebastianowi Somince, Łukaszowi Landowskiemu, firmie Mechanika Pojazdowa i Klimatyzacja - Marcina Jabłońskiego, firmie Reno-Kris - Krzysztofa Czyża, Weronice Czyż, firmie Klimek Quality- Dariusza Klimka, Grzegorzowi Fleranowi, Krzysztofowi Puton, Magdalenie Werner.

© 2000 - 2023 Urząd Miejski w Polanowie. Wszelkie prawa zastrzeżone.