28 Finał WOŚP w Polanowie

Data publikacji/aktualizacji: 2020-01-14 07:21:06

W niedzielę 12 stycznia w całej Polsce po raz 28 zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Do tej szlachetnej akcji jak co roku przyłączyła się również gmina Polanów. Podczas tegorocznej edycji mieszkańcy Polanowa po raz kolejny pokazali, że mają gorące serca i potrafią pomagać.

28 Finał WOŚP w Polanowie

Śmiało można powiedzieć, że Polanów również złapał „wiatr w żagle", ponieważ bardzo szybko został pobity rekord zbiorki z ubiegłego Finału, który tym razem wyniósł 27.524.95 zł . A wszystko po to, by wesprzeć zakup sprzętu niezbędnego dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej.

Ponad 40 wolontariuszy w całej gminie Polanów kwestowało już od samego rana. Część oficjalną Finału WOŚP rozpoczął o godz. 16.00 w sali polanowskiego Domu Kultury występ kapeli „Zwierzak i Dr Ł.”, przeplatany licznymi licytacjami.

Podczas nich, można było się stać  posiadaczem gadżetów WOŚP, tortów, pokazów ognia, lotu na paralotni, vouchera do studia modelowania sylwetki, sesji fotograficznej, przejażdżki autem rajdowym, metamorfozy dla kobiet, sprzętu elektronicznego, romantycznej kolacji, usługi w zakładzie mechaniki samochodowej i wielu innych. Co ważne, wszystkie gadżety, produkty i usługi znalazły swoich nabywców, którzy chętnie podbijali stawki podczas licytacji.

Oprócz zbiórki pieniędzy do puszek i podczas licytacji mieszkańcy mogli wesprzeć Wielką Orkiestrę robiąc zakupy przy stoiskach kulinarnych przygotowanych przez Koła Gospodyń Wiejskich, czy wrzucając symboliczny "grosz" na udostępnionym dmuchanym placu zabaw.

28 Finał Wielkiej orkiestry Świątecznej Pomocy w Polanowie zakończył koncert zespołu "Apteka".

© 2000 - 2020 Urząd Miejski w Polanowie. Wszelkie prawa zastrzeżone.