Konkurs fotograficzny na zdjęcie widokówkowe

Data publikacji/aktualizacji: 2020-10-13 10:10:15

Burmistrz Polanowa serdecznie zaprasza do udziału w konkursie „I Ty możesz promować naszą gminę – Gmina Polanów na widokówce ”. Na prace czekamy do 31 grudnia 2020 roku.

Konkurs fotograficzny na zdjęcie widokówkowe

Konkurs skierowany jest do wszystkich mieszkańców gminy Polanów, którzy pasjonują się fotografowaniem. Jest to doskonała okazja zarówno do uwiecznienia na widokówce naszej „Małej Ojczyzny” a tym samym poszerzenia materiałów promocyjnych naszej gminy jak również do zaprezentowania uzdolnionych autorów zdjęć.
Zadaniem uczestnika konkursu jest wykonanie (lub wybranie z posiadanych już własnych albumów) zdjęcia prezentującego znane, charakterystyczne miejsca gminy Polanów.
Prace wraz z formularzem zgłoszenia przyjmowane będą do końca 2020 roku. Można je dostarczyć na nośniku elektronicznym do Urzędu Miejskiego – referat Organizacyjny i Samorządu (pokój nr 02, blok B) lub przesłać na adres e-mail: a.kaczka@polanow.eu.

Każdy uczestnik może przesłać maksymalnie 3 zdjęcia. Wstępnej selekcji prac, z których powstaną 3 widokówki, dokonają „fani” gminnego profilu na Facebooku, gdzie zostaną opublikowane wszystkie nadesłane prace.  Ostatecznego wyboru i wyłonienia laureatów konkursu dokona powołane przez Burmistrza Polanowa jury. Widokówki będą wydrukowane na koszt Gminy Polanów. 

Zasady udziału w konkursie zostały określone w regulaminie, który wraz z innymi niezbędnymi drukami zamieszczamy poniżej w załącznikach.

 Serdecznie zapraszamy do udziału.

© 2000 - 2021 Urząd Miejski w Polanowie. Wszelkie prawa zastrzeżone.