Konkurs plastyczny na oficjalną Kartkę Bożonarodzeniową Gminy Polanów 2023

Data publikacji/aktualizacji: 2023-11-29 08:11:11

Szanowni Uczniowie Szkół Podstawowych z terenu gminy Polanów! Z wielką radością zapraszamy Was do udziału w konkursie plastycznym, organizowanym przez Burmistrza Polanowa, na kartkę bożonarodzeniową. To wyjątkowa okazja, abyście mogli wykazać się swoją kreatywnością i talentem artystycznym.

Konkurs plastyczny na oficjalną Kartkę Bożonarodzeniową Gminy Polanów 2023

Motywem przewodnim konkursu jest Boże Narodzenie, ale dodatkowym warunkiem jest również, aby Wasze prace zawierały element łączący je z naszą piękną gminą Polanów. Może to być krajobraz, zabytki, czy jakikolwiek inny element charakterystyczny dla naszej okolicy.

Zwycięska praca zostanie wybrana i wydrukowana jako oficjalna kartka Gminy Polanów na rok 2023, co będzie ogromnym wyróżnieniem dla zwycięzcy. Oprócz tego, najlepsze prace zostaną nagrodzone cennymi upominkami.

Termin składania prac upływa 24 listopada 2023 r. (piatek) do godz. 15.00. Prace należy dostarczyć wraz z Kartą Zgłoszenia do sekretariatu Urzędu Miejskiego w Polanowie.

Czekamy z niecierpliwością na Wasze prace i życzymy Wam inspiracji oraz udanej zabawy przy tworzeniu kartek bożonarodzeniowych.

Wszelkie pytania związane z Konkursem prosimy kierować do inspektora ds. promocji gminy p. Agnieszki Kaczki na adres e-mail: a.kaczka@polanow.eu lub pod numer telefonu 94 348 07 41.

Regulamin Konkursu oraz Karta Zgłoszenia do pobrania w załączniku

© 2000 - 2023 Urząd Miejski w Polanowie. Wszelkie prawa zastrzeżone.